GOTD: iResizer 2.1 za darmo

Dodał: admin maj - 10 - 2012

Administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day tym razem zdecydowali się zaspokoić potrzeby użytkowników poszukujących darmowych rozwiązań z kategorii oprogramowania graficznego. Do wzięcia jest dziś więc narzędzie przeznaczone do szybkiej zmiany rozmiaru zdjęć i grafiki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersje programu iResizer w wersji 2.1. Oferowany produkt jest w chwili obecnej dostepny w sprzedaży w cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 11 maja, do godz. 9:00 rano.

 

 

iResizer 2.1 to narzędzie przeznaczone do skalowania obrazów bez zmiany ważnych elementów tych zdjęć jak np. ludzie, budynki, zwierzęta, itd.  Tradycyjne narzędzia bądź moduły prostych programów graficznych, skalując obraz obejmują tą operacją wszystkie piksele obrazka, co może prowadzić do zniekształcania postaci czy innych ważnych elementów zdjęć. iResizer 1.1 pozwala oznaczyć obszary zdjęć i grafiki, które pozostaną nietknięte podczas wykonywania skalowania.

iResizer 2.1 umożliwia proste zaznaczanie ważnych elementów obrazu za pomocą zielonego, cyfrowego markera. Taka technika definiowania obszarów, które nie będą podlegać zmianom, pozwala na szybkie dokonywanie skalowania, a także obsługę programu nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Aplikacja pozwala także na używanie czerwonego markera, za pomocą którego oznaczymy niepotrzebne elementy zdjęcia podlegające usunięciu.

Firma TeoreX przygotowała program iResizer 2.1 do współpracy z komputerami, wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersji 2000 lub nowszej. Według zaleceń producenta, maszyna powinna być wyposażona w procesor  2000 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.18 MB.

Jak zdobyć iResizer 2.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano     czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i   zainstalować! Więcej informacji w  pliku  tekstowym  w  paczce  z  instalatorem    programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.