Nik Silver Efex Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 20 - 2012

W Internecie pojawiła się ciekawa promocja, która powinna zainteresować amatorów cyfrowej fotografii, a także osoby zajmujące się obróbką grafiki. Firma Nik Software po raz kolejny rozdaje narzędzie stanowiącego pakiet profesjonalnych i nagradzanych  filtrów dla programu Adobe Photoshop. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja oprogramowania Nik Silver Efex Pro w wersji 2. Jest to wersja o dwa oczka niższa od najnowszej. Standardowa cena produktu to 100 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Firma Nik Software to jeden z czołowych producentów zajmujących się tworzeniem filtrów graficznych dla programów Adobe Photoshop i Lightroom. Nik Silver Efex Pro 2 to oprogramowanie, które zapewni nam pełną kontrolę nad zdjęciem i pozwoli uczynić z niego prawdziwe dzieło sztuki. Producent zapewnia, że jest to niezbędne narzędzie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców. Tym razem producent postanowił rozdać zestaw filtrów, które mają pomóc użytkownikom odkryć prawdziwe piękno czarno-białych fotografii.

Nik Silver Efex Pro 2 podczas swojej pracy wykorzystuje technologię U Point. Jest to mechanizm, który określa strategiczne punkty edytowanego zdjęcia i na tej podstawie określa obszar, na którym będzie stosowany dany filtr. Dzięki takiemu zabiegowi użytkownik może szybko i skutecznie edytować zdjęcia, bez potrzeby skomplikowanego definiowania masek i ręcznego wyboru obszaru. Aplikacja integruje się z oprogramowaniem Adobe Photoshop i Adobe LightRoom a także Apple Aperture.

Jak zdobyć Nik Silver Efex Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i w odpowiednim polu podać swój adres e-mail. Aby zdobyć darmowy klucz licencyjny konieczne będzie założenie konta w internetowym serwisie producenta tego programu.

Strona promocji

 


8 komentarzy to “Nik Silver Efex Pro za darmo”

 1. Zen1950 pisze:

  Aplikacje zamontowałem,dostałem klucz,ale nie mogę jej aktywować.Uruchomiona aplikacja tak jakby wogóle nie reagowła.Prosze o pomoc admina,gdyz zalezy mi na tej aplikacji.Z góry dziękuje.

 2. Magda pisze:

  u mnie też nie działała wcześniejsza promocja
  http://technetblog.pl/2012/08/nik-color-efex-pro-3-za-darmo-2/

 3. tfl pisze:

  Promocja polega na tym, że dostaje się kod aktywizujący do wersji 1.0, a nie jak napisano w artykule do wersji 2.0. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to wraz z darmowym kodem do 1.0, dostajemy kod na zniżkę (10%) przy zakupie wersji 2.0.

 4. Time pisze:

  OK mam dwa kody – lecz chce wersję 1.0 a nie 2
  poproszę o linka do tej wersji -jeśli jest za free bo 2.0 jest promocją na promocyjne uaktualnienie płatne.

 5. nanya pisze:

  sorki nie zauważyłam tylko instrukcja

 6. tfl pisze:

  https://www.niksoftware.com/site/

  Zaloguj się tam; w moim przypadku podałem adres mailowy na który przyszedł mi nr rejestracyjny i kod promocyjny i kliknąłem, że nie pamiętam hasła – po przejściu przez procedurę zmiany hasła i po zalogowaniu się przy jego użyciu będzie można pobrać wersję 1.0 (mnie się udało).

 7. Time pisze:

  Dzięki – ściągnąłem tą wersję.
  Jutro zainstaluję.;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.