GOTD: Zoner Photo Studio 14 PRO za darmo

Dodał: admin październik - 3 - 2012

Tym razem serwis Giveaway of the Day stawia na promocję oprogramowania graficznego. Dzięki współpracy ze znaną nam już dobrze firmą Zoner Sofware stoimy przed szansą zgarnięcia narzędzia do edycji i zarządzania kolekcją zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio w wersji 14 PRO. Standardowa cena produktu obecnie wynosi ok. 70$. Aplikacja posiada w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra – 4 października,  do godz. 9:00 rano.

 

Jeżeli od dłuższego czasu śledzicie promocje pełnych wersji oprogramowania, to z pewnością zauważyliście, że firma Zoner Software dosyć chętnie rozdaje pełne wersje swoich produktów. Producent z reguły przeprowadza akcje dotyczące nieco uboższej wersji swojego programu, oznaczonej dodatkiem Home. Tym razem – co zdarza się rzadziej – przedmiotem promocji jest najnowsza wersja produktu z linii PRO.

Zoner Photo Studio 14 PRO to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu Zoner Photo Studio 14 PRO:

 • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
 • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
 • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
 • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
 • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
 • twórz panoramy i zdjęcia 3D
 • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
 • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
 • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
 • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Program Zoner Photo Studio 14 PRO został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP SP2/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 94.2 MB.

Jak zdobyć za darmo Zoner Photo Studio 14 PRO?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


3 komentarze to “GOTD: Zoner Photo Studio 14 PRO za darmo”

 1. Konrad pisze:

  Darmowy, ale tylko do użytku niekomercyjnego.

 2. Aguarius pisze:

  I słusznie bo jeśli ktoś chce zarabiać korzystając z tego oprogramowania powinien wykupić sobie lickę, tak jest chyba uczciwie?

 3. Konrad pisze:

  Nie o to chodzi czy to słusznie, czy niesłusznie. Po prostu stwierdzam fakt jednego z ograniczeń programu. Jeśli autorzy nie daliby takiego ograniczenia to przecież komercyjne wykorzystanie programu nie byłoby wobec nich nieuczciwością.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.