Cloud System Booster Pro ponownie za darmo

Dodał: admin wrzesień - 5 - 2012

Ekipa MajorGeeks najwyraźniej otrzymała Anvisoft pokaźną pulę licencji, gdyż już po raz drugi w odstępie dwóch tygodni organizuje akcje rozdawniczą działającego w chmurze narzędzia do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu Cloud System Booster Pro w wersji 1.1.1 wraz z subskrypcją tym razem aż przez rok. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

To już trzecia w ciągu ostatnich 30 dni promocja, której przedmiotem jest to narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania, a po raz drugi organizowana przez facebookowy fanpage serwisu MajorGeeks. Podobnie jak poprzednim razem mamy okazję zgarnąć klucz licencyjny umożliwiający aktywację aż 12-miesięcznej subskrypcji.

Producent Cloud System Booster Pro postawił na łatwość obsługi i wygodę użytkownika. Cloud System Booster Pro  jest więc aplikacją umożliwiającą przeprowadzenie zautomatyzowanej i kompleksowej optymalizacji przy użyciu jednego kliknięcia.W skład narzędzia wchodzą moduły usuwające zbędne pliki, wyłączające niepotrzebne i obciążające system obsługi a także mechanizmy oczyszczania rejestru.

Dużą nowością obecną w Cloud System Booster Pro jest oparcie tego produktu o modną w ostatnim czasie tzw. technologię chmury. Przed wykonaniem każdorazowej optymalizacji program komunikuje się z serwerami producenta, gdzie przechowywane są najświeższe „wytyczne” dotyczące optymalizacji odpowiednich komponentów systemu. Zastosowanie technologii chmury ma gwarantować, że Cloud System Booster Pro będzie przyśpieszał komputer w najbardziej optymalny sposób.

Program Cloud System Booster Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Promocyjna licencja zawiera bezpłatną subskrypcję na okres 12 miesięcy.

Jak zdobyć Cloud System Booster Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil organizatora promocji w serwisie Facebook, polubić go, zalogować się do promocyjnej aplikacji, a następnie kliknąć przycisk Try To Win.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.