GOTD: Folder Size & Analyze Professional za darmo

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam oprogramowanie firmy SagaxSoft, które ma pomóc przeanalizować całe dyski i konkretne foldery, a w rezultacie pomóc zapanować nad danymi i je uporządkować.  Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Folder Size & Analyze Professional. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 24$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna do jutra – 14 września, do godz. 9:00 rano.

Folder Size & Analyze Professional to narzędzie przeznaczone do analizowania zawartości wskazanych dysków twardych, folderów bądź lokalizacji sieciowych. Rezultatem pracy aplikacji są rozbudowane i wygodne raporty w formie dokumentów HTML bądź też plików PDF.

Folder Size & Analyze Professional pozwala na uzyskanie szybkiej i pełnej informacji o zawartości wskazanych przez nas plików i dysków, a także o typach przechowywanych tam plików, wielkości podfolderów, a także liczbie otwartych, utworzonych bądź zmodyfikowanych plików we wskazanym przez nas okresie.

Dodatkowo Folder Size & Analyze Professional tworzy również listę największych plików oraz listę duplikatów, co pozwala na szybkie zlokalizowanie danych, które marnują cenną przestrzeń dyskową. Wygodną funkcją jest możliwość otwierania plików multimedialnych, dokumentów czy folderów bezpośrednio z okna zawierającego raport programu.

Program Folder Size & Analyze Professional powinien poprawnie współpracować z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ Windows 2000. Aplikacja wymaga również obecności biblioteki GDI + /gdiplus.dll.Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.41 MB

Jak zdobyć Folder Size & Analyze Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.