GOTD: PhotoMagic za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2012

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day w porozumieniu z firmą Softease Tech Co. Limited przygotowali promocję, dzięki której możemy zgarnąć narzędzie graficzne przeznaczone do szybkiego upiększania i poprawiania cyfrowych zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PhotoMagic for Windows. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. $20. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać jedynie do jutra – 8 grudnia, do godz. 9:00 rano.

PhotoMagic to proste oprogramowanie graficzne przeznaczone do poprawiania wyglądu naszych zdjęć. Jak chwali się producent, aplikacja została wyposażona w pokaźny zestaw efektów graficznych, czyniąc z tego produktu idealne rozwiązanie dla osób lubiących poprawiać i upiększać swoje zdjęcia.

PhotoMagic został wyposażony w zestaw filtrów graficznych, efektów świetlnych oraz narzędzi do dekorowania ramek zdjęć. Znajdziemy tu także moduły umożliwiające prostą edycję zdjęć, m.in. obracanie, przycinanie, odbijanie, itd. Interfejs PhotoMagic został przygotowany w ten sposób, by praca z programem była prosta i przyjemna oraz by nie wymagała od użytkownika żadnej skomplikowanej wiedzy.

Program PhotoMagic został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 8/ 7 / Vista / XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 137 MB.

Jak zdobyć PhotoMagic za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.