GOTD: Remove Logo Now! from video za darmo

Dodał: admin wrzesień - 4 - 2012

Dziś w serwisie z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day czeka na nas akcja rozdawnicza oprogramowania firmy SoftOrbis, służącego do zautomatyzowanego usuwania logo i innych statycznych elementów z klipów wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Remove Logo Now!. Standardowo produkt ten można nabyć w cenie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 5 września, do godz. 9:00 rano.

Remove Logo Now! from video to unikalna aplikacja pozwalająca na łatwe usuwanie zbędnych i denerwujących elementów filmów oraz klipów wideo, takich jak logo czy znaki wodne. Jak zapewnia producent, narzędzie to działa w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki niemu nie musimy mozolnie analizować każdej klatki materiału filmowego ani wyszukiwać statycznych nakładek na strumień – program robi to za nas.

Remove Logo Now! from video umożliwia szybkie i łatwe przetwarzania plików wideo zapisanych w różnych formatach. Wśród obsługiwanych przez aplikację formatów znajdziemy tak popularne rozszerzenia jak AVI, WMV oraz MOV, aż do mniej popularnych MP4, DVD, MP2, M1V, SWF, M2V, FLV, SVCD i innych. Aplikacja pozwala również na prostą edycję materiału filmowego podczas usuwania logotypów. Z pomocą Remove Logo Now! from video możemy zmienić bitrate, liczbę klatek na sekundę oraz przekonwertować  film do innego formatu.

Program Remove Logo Now! został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne  Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.9 MB.

Jak zdobyć Remove Logo Now! za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Remove Logo Now! from video za darmo”

  1. Darek pisze:

    I znowu nie można skorzystać z programiku. Program Internet Security od razu usuwa plik setup.exe

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.