1AVMonitor za darmo

Dodał: admin październik - 5 - 2012

Przed nami kolejna promocja organizowana przez firmę PCWinSoft. Tym razem ów producent we współpracy z jednym z zagranicznych blogów rozdaje swoje narzędzie przeznaczone do zdalnego kontrolowania skonfigurowanego wcześniej komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji 1AVMonitor. Narzędzie to możemy nabyć na stronie producenta w standardowej cenie ok. 60$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Wyobraźmy sobie, że przebywając z dala od domu czy firmy chcielibyśmy mieć jednocześnie kontrolę nad osobami korzystającymi z naszego komputera. Dotyczy to zarówno dzieci, które powinny być chronione przed nieodpowiednimi treściami jak i monitorowania pracowników, którzy nie zawsze zajmują się pracą ;) Właśnie w takich przypadkach przyda nam się 1AVMonitor. Program umożliwia nam zdalne monitorowanie wybranych komputerów. Aplikacja tworzy szyfrowaną stronę internetową, po zalogowaniu do której zyskujemy możliwość sprawdzenia, co dzieje się na monitorowanym komputerze.

1AVMonitor jest kompletnie niewidoczny dla kontrolowanego użytkownika. Nie znajdziemy go w menadżerze zadań, menu start pulpicie czy aplecie dodaj/usuń programy. Aplikacja obsługuje również wszystkie źródła dźwięku i obrazu kontrolowanej maszyny. Osoba monitorująca może uruchomić strumień wideo z monitora komputerowego, kamerki internetowej czy podłączonej kamery DV oraz strumień audio z podłączonego do komputera mikrofonu.

Jak zdobyć 1AVMonitor za darmo?

Wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę w serwisie producenta i wypełnić prosty formularz rejestracyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny

 


2 komentarze to “1AVMonitor za darmo”

  1. Adof pisze:

    Tuskowi na lapku by sie przydalo takiego szpiega zainstalowac to by wszyscy widzieli jakie przewaly milionowe robi

  2. Pretty portion of articles. I recently found your web site plus in accession funds to get we receive actually enjoyed consideration ones blog page content. Anyways We’re checking inside your add to or maybe My partner and i happiness you have admission to regularly speedily.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.