1AVMonitor 1.8.8 za darmo

Dodał: admin styczeń - 5 - 2013

Na sobotę właściciele serwisu Glarysoft Giveaway przygotowali promocję oprogramowania fitmy PCWinSoft. Tym razem ów producent zdecydował się rozdać produkt do zdalnego kontrolowania skonfigurowanego wcześniej komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji 1AVMonitor w wersji 1.8.8. Narzędzie to możemy nabyć na stronie producenta w standardowej cenie ok. $60. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 6 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Wyobraźmy sobie, że przebywając z dala od domu czy firmy chcielibyśmy mieć jednocześnie kontrolę nad osobami korzystającymi z naszego komputera. Dotyczy to zarówno dzieci, które powinny być chronione przed nieodpowiednimi treściami jak i monitorowania pracowników, którzy nie zawsze zajmują się pracą ;) Właśnie w takich przypadkach przyda nam się 1AVMonitor 1.8.8. Program umożliwia nam zdalne monitorowanie wybranych komputerów. Aplikacja tworzy szyfrowaną stronę internetową, po zalogowaniu do której zyskujemy możliwość sprawdzenia, co dzieje się na monitorowanym komputerze.

1AVMonitor 1.8.8 jest kompletnie niewidoczny dla kontrolowanego użytkownika. Nie znajdziemy go w menadżerze zadań, menu start pulpicie czy aplecie dodaj/usuń programy. Aplikacja obsługuje również wszystkie źródła dźwięku i obrazu kontrolowanej maszyny. Osoba monitorująca może uruchomić strumień wideo z monitora komputerowego, kamerki internetowej czy podłączonej kamery DV oraz strumień audio z podłączonego do komputera mikrofonu.

Program 1AVMonitor 1.8.8  został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft 2000/XP/2003/Media Center/Vista/Windows 7/Windows 8. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 5.18 MB.

Jak zdobyć 1AVMonitor 1.8.8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


3 komentarze to “1AVMonitor 1.8.8 za darmo”

 1. asf pisze:

  – Aplikacja jest wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej :)
  [..i nie jest w pełnej wersji produktu (?)]

 2. Jay pisze:

  Aplikacja jest ładnie spolszczona a udostępniona wersja jest oczywiście pełna.
  Super!
  Wystarczy postępować dokładnie wedle wskazówek. Najpierw adres musimy wysłać na serwer przez protokół http a później w programie po jego ponownym podaniu zostaje pozytywnie zweryfikowany. Ot cała filozofia.

 3. Jay pisze:

  Przy okazji, warto zaciekawić się folderem pod adresem
  C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\1AVMonitor\

  Sam program jest bardzo malutki.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.