ABBYY Screenshot Reader 9 za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2012

Ciekawą, noworoczną promocję przygotowała firma ABBYY, znana z produkcji świetnego oprogramowania do rozpoznawania tekstu (OCR). Producent ten zdecydował się na zorganizowanie akcji w której do wzięcia jest aplikacja do rozpoznawania tekstu ze zrzutów ekranu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ABBYY Screenshot Reader w wersji 9. Najnowsza wersja produktu, oznaczona numerem 11 jest oferowana w cenie 50 zł. Promocje produktów firmy ABBYY nie zdarzają się często, więc warto skorzystać zanim oferta przestanie być aktywna!

 

Wprawdzie nie jest to znane i świetnie sprawdzające się w praktyce narzędzie do rozpoznawania tekstu – ABBYY FineReader, tylko jego mniejszy brat pozwalający jedynie na rozpoznawania tekstu ze zrzutów ekranu, ale korzystając z tego programu możemy poznać jakość silnika OCR tegoż producenta. ABBYY Screenshot Reader 9 jest aplikacją pozwalającą na szybkie tworzenie i zapisywanie zrzutów ekranu z jednoczesną możliwością rozpoznania obecnego w nich tekstu z możliwością zapisu do plików tekstowych.

A oto jak polski dystrybutor produktów ABBYY zachwala program ABBYY Screenshot Reader:

ABBYY Screenshot Reader – inteligentne i proste w obsłudze narzędzia do przechwytywania obrazów i tekstu z dowolnego miejsca na ekranie komputera. ABBYY Screenshot Reader łączy w sobie wygodę, jaką cechuje się wykonywanie zrzutów ekranu z zaletami „błyskawicznego” rozpoznawania tekstu, inteligentnej technologii, która precyzyjnie przekształca wydrukowany tekst na edytowalne pliki tekstowe. W efekcie, oprócz dotychczasowych graficznych zrzutów ekranu, użytkownicy zyskują możliwość wykonywania tekstowych zrzutów ekranu za jednym kliknięciem. ABBYY Screenshot Reader to pierwsze autonomiczne narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu, które potrafi precyzyjnie rozpoznawać tekst zawarty w dowolnego rodzaju pliku graficznym.

„Dzięki programowi ABBYY Screenshot Reader możliwe stało się wykorzystywanie wyświetlanych na ekranie informacji w nowy sposób,” wyjaśnił Siergiej Popow, dyrektor działu produktów desktop OCR w firmie ABBYY. „Uzyskiwanie gotowych do użytku obrazów i tekstów z dowolnego źródła – stron WWW, menu aplikacji, dokumentów PDF, obrazów, animacji Flash lub prezentacji – stało się teraz zaskakująco łatwe.”

Wykonane przez program ABBYY Screenshot Reader graficzne zrzuty ekranu można z łatwością zapisać w jednym z często stosowanych formatów (np. JPEG, BMP lub PNG), co pozwala wykorzystać je w broszurach, prezentacjach czy innych dokumentach. Można je również wkleić bezpośrednio w oknie takich aplikacji, jak MicrosoftR PowerPointR, lub automatycznie wysłać do znajomych lub współpracowników jako załącznik do wiadomości poczty elektronicznej.

Szybkie i łatwe jest również przechwytywanie tekstowych zrzutów ekranu z obrazów, fragmentów plików PDF lub witryn WWW, a następnie zapisywanie ich w postaci odrębnych plików DOC, TXT, RTF lub XLS. Użytkownicy mają ponadto możliwość zapisywania zrzutów ekranu do schowka i wklejania ich w oknie dowolnej aplikacji tekstowej, np. edytora MicrosoftR Word, Excel, PowerPoint lub edytora HTML. Rozwiązanie takie idealnie nadaje się do wklejania tabel statystycznych z witryny internetowej do prezentacji lub przechwytywania niewielkiego fragmentu tekstu z pliku PDF. ABBYY Screenshot Reader „odczytuje” tekst w jednym ze 179 języków i jest pierwszym narzędziem do wykonywania zrzutów ekranu z mechanizmem konwersji tekstów wielojęzycznych (napisanych w kilku językach).

 

Jak zdobyć ABBYY Screenshot Reader 9 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę promocji i w odpowiednim polu podamy adres naszej poczty elektronicznej. W odpowiedzi otrzymamy wiadomość zawierającą klucz licencyjny oraz odnośnik umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego.
Uwaga, Strona w języku rosyjskim!

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.