W serwisie z promocjami oprogramowania Glarysoft Giveaway czeka na nas dziś kolejna akcja marketingowa firmy Aomei Technology, dzięki której możemy nabyć zaawansowane narzędzie służące do partycjonowania dysków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aomei Partition Assistant Professional w wersji 5.1.2. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $36. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 19 lutego, do godz. 9:00 rano.

Po dwutygodniowej przerwie firma Aomei Technology ponownie atakuje z kampanią rozdawniczą swojego sztandarowego oprogramowania narzędziowego. Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji (dostępnej za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day) rozdawana jest wersja Pro o identycznym numerze wersji, tak więc osoby które korzystały z poprzedniej akcji, mogą sobie dzisiejszą akcję odpuścić ;)

Aomei Partition Assistant Professional 5.1.2 to profesjonalny i zaawansowany menadżer pozwalający na zarządzanie i wykonywanie operacji na partycjach. Producent chwali się, że program ten stanowi doskonałą alternatywę dla niegdyś mocno popularnego Partition Magica.

AOMEI Partition Assistant Professional Edition 5.1.2 pozwala na łatwe wykonywania takich pozornie skomplikowanych czynności jak zmiana rozmiaru i przenoszenie partycji, łączenie i dzielenie, usuwanie oraz formatowanie partycji, a także klonowanie i kopiowanie całych dysków twardych jak i pojedynczych partycji. Produkt ten został wyposażony przy tym w obsługę dysków z systemem plików FAT32 oraz NTFS.

Zdaniem producenta dzięki zaimplementowaniu kreatorów oraz wsparcia dla technologii „przeciągnij i upuść”, korzystanie z AOMEI Partition Assistant Professional Edition 5.1.2 jest bardzo proste, a wykonywanie czynności na partycjach nie powinno sprawiać większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na bezpieczne usuwanie wrażliwych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

W najnowszej wersji, oznaczonej numerem 5 znalazło się kilka znaczących zmian i nowych funkcjonalności. Producent m.in poszerzył AOMEI Partition Assistant Professional Edition 5.1.2 o moduły do prostego migrowania systemów na dyski SSD, przygotował kreatory do odzyskiwania partycji, rozszerzania partycji oraz tworzenia bootowalnych płyt CD. Ponadto producent chwali się dodaniem funkcji optymalizowania położenia partycji, przebudowywania sektora MBR czy zarządzaniami partycjami dla systemów Linux.

Program AOMEI Partition Assistant Professional Edition 5.1.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemt operacyjne Microsoft Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/ 8 (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego to 4.21 MB.

Jak zdobyć AOMEI Partition Assistant Professional Edition 5.1.2 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


1 komentarz to “AOMEI Partition Assistant Pro Edition 5.1.2 za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Dzięki wielkie! Program cudo, działa rewelacyjnie, prosty, szybki i darmowy:)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.