Image Filter Pro 100 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2013

image-filter-pro Image Filter Pro 100 to oprogramowanie, którego celem jest pomoc w zapisywaniu graficznej zawartości stron internetowych. Narzędzie stanowi nieocenioną pomoc dla osób, które chciałyby zapisać obrazki, zdjęcia czy animacje stanowiące część konkretnej witryny, a jednocześnie chciałoby uniknąć mozolnego powtarzania tej samej czynności.  Image Filter Pro 100 pozwala na automatyczne zapisywanie wszelkich elementów graficznych dowolnej witryny internetowej oraz stosowanie filtrów graficznych.

Korzyści z wykorzystania Image Filter Pro 100 nie kończą się, więc na samym hurtowym zapisywaniu na dysk obrazków z witryn internetowych, bo aplikacja umożliwia nam także dalszą obróbkę graficzną tych plików,  co w rezultacie ma pomóc nam zaoszczędzić dziesiątki godzin przeznaczanych na manualne wykonywanie tych zadań.

Image Filter Pro 100: Główne okno programu.

Producent chwali się, że Image Filter Pro 100 został wyposażony w zestaw ponad 100 różnorodnych filtrów graficznych, pozwalających m.in. na manipulację kolorami czy wykrywanie krawędzi. Dodatkowo osoby potrafiące programować w językach C# lub VB.Net mogą tworzyć i dodawać własne filtry.

Program Image Filter Pro 100 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7. Standardowa cena produktu poza promocją to $29.50.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.

 


2 komentarze to “Image Filter Pro 100 za darmo”

  1. Ptoku pisze:

    No w sumie ciekawe jak się spisze z pobieraniem wielkich galerii kart do gry Magic the Gathering :)

  2. admin pisze:

    Z technicznego punktu widzenia w tego typu oprogramowaniu nie ma nic skomplikowanego, więc nawet nie bardzo ma się co psuć, chyba że to naprawdę kiepski produkt ;) Tak czy inaczej daj znać jak Image Filter poradził sobie z tym zadaniem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.