Ashampoo Photo Commander 7.5 za darmo

Dodał: admin lipiec - 15 - 2010

ashampoo-photo Już kilka ładnych tygodni nie wspominałem ani słowa o którymkolwiek programie marki Ashampoo. Najwyższy więc czas to zmienić ;) Tym razem do wzięcia aplikacja, która co prawda pojawiła się stosunkowo nie dawno, tym razem jest jednak oferowana w wersji o pół oczka wyższej niż poprzednio. Mowa tu o legalnej pełnej wersji programu Ashampoo Photo Commander 7.5 oferowanej całkowicie za darmo. Promocja została przygotowana przez dobrze już znaną stałym czytelnikom bloga niemiecką witrynę magazynu Chip.  Aplikacja z tej promocji działa w wersji angielskiej oraz niemieckiej. Standardowa cena programu to 40$.

Przy poprzedniej okazji opisywałem już funkcję Photo Commandera w wersji 7. Podejrzewam, że w nowszej wersji 7.5 nie zaimplementowano tak znaczących innowacji, by poprzedni opis programu przestał być aktualny ;)

Ashampoo Photo Commander jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Program pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Photo Commander 7?

Należy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download. Podczas instalacji będziemy mieli możliwość bezpłatnego uzyskania klucza licencyjnego

http://www.chip.de/downloads/Ashampoo-Photo-Commander-Vollversion_34473809.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.