GOTD: CollageIt za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2010

collageit Nowy tydzień na na serwisie rozdawniczym GOTD rozpoczyna się od promocji oprogramowania służącego do wykonywania kolaży. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CollageIt w wersji 1.2.2. Producent wycenia swoje dzieło na 20$ i tak kwotę mamy szansę zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i pozostanie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

CollageIt to bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia cyfrowych kolaży z wybranych przez nas zdjęć i obrazków. Prostota programu w połączeniu z jego funkcjonalnością jest najważniejszą chyba cechą tego produktu wskazywaną przez producenta. Dzięki temu nawet niewprawiony użytkownik może szybko stworzyć swój własny kolaż. Prostotę tą potwierdzają zresztą komentarze użytkowników, którzy jednogłośnie twierdzą: prościej się już nie da ;)

Obsługa programu sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków. W pierwszym wybieramy interesujące nas pliki graficzne. Następnie ustawiamy parametry naszego dzieła i generujemy podgląd kolażu. Na koniec zapisujemy tak stworzone dzieło w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików graficznych takich jak BMP, JPG, GIF, PNG, TGA itp.

Jak zdobyć CollageIt za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.