GOTD: Wondershare Photo Collage Studio za darmo

Dodał: admin marzec - 11 - 2011

wondershare-photo-collage-studio Dzisiejsza promocja jest owocem współpracy serwisu GOTD ze znanym nam już bardzo dobrze z poprzednich promocji producentem oprogramowania, firmą Wondershare. Tym razem do zgarnięcia program do przygotowywania zadziwiających kolaży. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Wondershare Photo Collage Studio. Produkt jest oferowany standardowo w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 12 marca, do godz. 9:00 rano.

Jeśli masz w sobie coś z artysty i lubisz przyozdabiać oraz upiększać swoje zdjęcia, to Wondershare Photo Collage Studio jest oprogramowaniem właśnie dla Ciebie!  Program ten służy właśnie do łatwego przygotowywania takich modyfikacji fotografii, które zadziwią innych.

Do używania Wondershare Photo Collage Studio nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza z zakresu grafiki. Producent chcąc maksymalnie ułatwić i przyspieszyć proces tworzenia kolaży przygotował dla nas mnóstwo wbudowanych szablonów. Znajdziemy tu m.in szablony kolaży na Wielkanoc, Dzień Ojca, Dzień Matki, z okazji ukończenia szkoły, ślubu, urodzin, wakacji i wielu innych.

Oprócz podstawowej funkcjonalności jaką jest tworzenie kolaży, Wondershare Photo Collage Studio oferuje nam również możliwość stworzenia wirtualnych kartek z życzeniami, kalendarzy, okładek na płyty CD itd.

Znajdziemy tu także możliwość upiększania zdjęć o ramki, naklejki, pieczątki. Ponadto program posiada moduł pozwalający na zastosowanie różnych filtrów graficznych jak np. postarzanie zdjęcia czy zmiana palety barw na czarno-białą.

Jak zdobyć Wondershare Photo Collage Studio za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Aby otrzymać klucz licencyjny musimy odwiedzić stronę producenta tego programu i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Klucz zostanie przesłany na podany przez nas adres e-mail.

Rejestracja

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.