PDF Tiger za darmo!

Dodał: admin październik - 14 - 2010

pdf-tiger Na TechnetBlogu prezentowane już były promocje, w których do wzięcia były konwertery pozwalające na generowanie plików pdf. Były to jednak zazwyczaj narzędzia o dość wąskim spektrum możliwości. Dzisiaj natomiast mam przyjemność zaprezentować Wam ofertę pozwalającą na zdobycie prawdziwego kombajnu w tej materii. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja PDF Tiger. Program został wyceniony przez producenta na 40$ i w takiej cenie jest oferowany poza promocją. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 21 października b.r.

PDF Tiger to w zasadzie typ narzędzia określany jako drukarka PDF. Pozwala on na przekonwertowanie wszystkich dających się wydrukować typów plików. Oczywiście program ten zapewne przyda się najbardziej do konwertowania plików źródłowych w tak popularnych formatach jak MS Word, Excel, PowerPoint itd. Oprócz tego aplikacja ta potrafi także przekształcić pliki PDF do innych, dających się edytować formatów wyjściowych. Wśród możliwych formatów, będących wynikiem pracy programu producent wymienia: MS Word, RTF, TXT, HTML, SWF, JPG, PMP, GIF, TIF, PNG.

Trzeba przyznać, że możliwość konwertowania plików w obie strony w połączeniu z dosyć dużą listą obsługiwanych rozszerzeń sprawia, że PDF Tiger jest dosyć interesującą propozycją. Warto również wspomnieć, że aplikacja posiada możliwość pracy w trybie wsadowym, gdzie możliwe jest konwertowanie nawet 10 milionów plików w jednym czasie.

Jak zdobyć PDF Tiger za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku DownloadFREE. Producent opublikował na stronie promocji klucz, którego należy użyć by zarejestrować produkt.

http://www.pdftiger.com/giveaway.html (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “PDF Tiger za darmo!”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.