PDF-XChange Lite 4 za darmo!

Dodał: admin październik - 23 - 2010

pdf-xchange-lite Kolejna dzisiaj promocja i kolejny konwerter do zdobycia. Tym razem nie będzie to jednak konwerter plików wideo, a narzędzie pozwalające na stworzenie plików w formacie PDF. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja produktu PDF-XChange Lite 4. Na rynku istnieje co najmniej kilka aplikacji tego typu, A PDF-XChange jest chyba jednym z bardziej znanych narzędzi. Program został wyceniony przez producenta na 24$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Producent informuje, że jest to limitowana oferta, niestety nigdzie nie znalazłem ram czasowych jej trwania.

PDF-XChange Lite 4 to konwerter pozwalający na stworzenie pliku PDF praktycznie z każdego pliku źródłowego. Program jest bowiem w rzeczywistości wirtualną drukarką, instalującą się w systemie na liście drukarek i pozwalający tym samym na stworzenie dokumentu PDF z każdego pliku, który posiada możliwość wydrukowania go.

W wersji Lite producent wyłączył możliwość ustawiania bardziej zaawansowanych funkcji. Zyskujemy więc za darmo narzędzie posiadające jedynie podstawową funkcjonalność. Jak zapewnia jednak producent funkcje te z powodzeniem wystarczą do zastosowań domowych i małego biznesu.

Jak zdobyć PDF-XChange Lite 4 za darmo?

Wystarczy, że pobierzemy paczkę instalatora. Program posiada wbudowany klucz licencyjny.

http://www.tracker-software.com/PDFX4SA_LE_H.zip (skopiuj i wklej)

Więcej informacji o promocji:

http://www.tracker-software.com/free_offer_lite.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.