GOTD: Aplus Screen Recorder za darmo

Dodał: admin listopad - 6 - 2010

aplus-screen-recorder Dzisiejsza promocja opublikowana na GOTD to szansa na zdobycie oprogramowania służące do nagrywania plików wideo z czynności wykonywanych na komputerze. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Aplus Screen Recorder. Standardowa cena tego programu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle trwa jeden dzień i skończy się jutro o godz. 8:00.

Aplus Screen Recorder to proste w obsłudze narzędzie do tworzenia filmów demonstracyjnych oprogramowania, tworzenia filmów szkoleniowych, instruktażowych oraz wszelkiego rodzaju samouczków. Program przechwytuje czynności wykonywane na komputerze i zapisuje materiał wideo w postaci plików AVI lub EXE, które bez problemu zostaną odtworzone na każdym komputerze.

Aplus Screen Recorder potrafi przechwycić widok ekranu komputera, filmy oglądane za pomocą odtwarzacza wideo, obraz z kamerki internetowej oraz dźwięk z naszego mikrofonu. Dzięki temu szybko i łatwo stworzymy film z odpowiednim komentarzem dźwiękowym bez potrzeby uciekania się do pomocy dodatkowych aplikacji. Producent chwali się, że narzędzie przechwytuje każdą aktywność włączając w to widok samego kursora, włączanie programów, wpisywanie tekstu z klawiatury, klikanie w przyciski czy wybieranie pozycji z menu.

Jak zdobyć Aplus Screen Recorder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16228 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.