GOTD: Kahlown za darmo

Dodał: admin kwiecień - 15 - 2011

kahlown Wielkimi krokami zbliża się początek weekendu. Chwila wolnego czasu to świetna okazja do rozwijania swoich pasji, np. nagrywania i przechwytywania obrazu z ekranu komputera ;) Na wykonanie takich czynności pozwoli właśnie dzisiejsza promocja GOTD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kahlown. Ci, którzy skuszą się na skorzystanie z oferty, zaoszczędzą okrągłe 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 15 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Kahlown to program, który pomoże nam w przechwytywania i nagrywaniu obrazu z ekranu komputera, a także śledzeniu aktywności użytkowników komputera. Narzędzie potrafi zapisać przechwycony obraz w postaci nagrań w formacie WMV lub AVI.

Producent program, firma LeSoftRejion wskazuje, że Kahlown posiada bardzo przydatną funkcję rejestrowania obrazu w sposób niewidoczny dla osoby korzystającej z komputera. Dzięki temu narzędzie to można wykorzystać np. do monitorowania dzieci przesiadujących przed komputerem.

Oczywiście Kahlown może przydać się do wielu różnych zastosowań, jak nagrywanie filmów instruktażowych, podcastów czy prezentacji. Program jest bardzo prosty w obsłudze i zawiera wszystkie podstawowe funkcje oczekiwane od tego typu aplikacji. Bardziej wymagający użytkownicy będą musieli jednak sięgnąć po coś bardziej rozbudowanego. Wadą programu Kahlown może okazać się dosyć ascetyczny interfejs użytkownika.

Kahlown potrzebuje do swojego działania systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.13 MB.

Jak zdobyć Kahlown za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.