GOTD: WinUtilities Pro 9.95 za darmo

Dodał: admin styczeń - 10 - 2011

winutilities Nowy tydzień na GOTD zaczyna się od promocji pozwalającej na zdobycie oprogramowania do przyspieszania i optymalizacji komputerów z systemami Windows na pokładzie. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinUtilities Pro w wersji 9.95. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Chętni do zgarnięcia licencji na ten program mają czas tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Chociaż standardowa cena tego programu jak na polskie warunki nie jest wcale mało, to wygląda na to, że dzięki pojawiających się co jakiś czas promocjach, wszyscy zainteresowani tym narzędziem mogą je zdobyć zupełnie za darmo. Co więcej producent funduje nam praktycznie najnowszą możliwą wersję swojego produkt. Wprawdzie na stronie producenta znajdziemy już wersję 9.96, ale można się domyślać, że różnica jest raczej kosmetyczna.

Jak chwali się producent, WinUtilities Pro 9.95 pozwala m.in. na:

  • usuwanie zbędnych plików z rejestru systemowego
  • usuwanie plików tymczasowych z dysków twardych
  • czyszczenie pamięci podręcznej i historii przeglądarek oraz usuwania plików cookies
  • usuwanie niepotrzebnych aplikacji zainstalowanych w systemie
  • defragmentację dysku twardego
  • usuwanie duplikatów plików

WinUtilities jest doceniany przez użytkowników za ogrom funkcji w nich zawartych, bardzo prostą obsługę, możliwość zaplanowania optymalizacji oraz tworzenie kopii zapasowych rejestru w postaci pliku .reg przed dokonywaniem czynności optymalizacyjnych.

Za wady poprzednich wersji tego programu uznano ubogi moduł odpowiedzialny za odinstalowywanie aplikacji, kiepski moduł optymalizacji pamięci, brak obsługi wszystkich popularnych przeglądarek w module odpowiedzialnym za czyszczenie prywatnych danych. Być może niedociągnięcia te zostały już poprawione w nowszych wersjach.

Jak zdobyć WinUtilities Pro 9.95 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.