GOTD: Wise PC Engineer 6.3.3 za darmo

Dodał: admin marzec - 4 - 2011

wise-pc-engineer Dzisiejszy dzień w serwisie GOTD upłynie pod znakiem oprogramowania będącego pakietem narzędzi do oczyszczania i optymalizacji systemów Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise PC Engineer w wersji 6.3.3. Skorzystanie z tejże oferty pozwoli nam zaoszczędzić 40$, bo w takiej właśnie cenie jest oferowany ten program standardowo. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 5 marca, do godz. 9:00 rano.

Wise PC Engineer to według zapewnień producenta pakiet kilku przydatnych narzędzi pozwalających na wykonanie najważniejszych czynności konserwacyjnych, mających na celu utrzymanie naszego systemu w dobrej kondycji.

Co takie potrafi ten program? Wise PC Engineer został wyposażony m.in. w moduły dające możliwość czyszczenia rejestru systemowego, usuwania zbędnych plików z dysku, defragmentacji rejestru oraz dysków i partycji, usuwania prywatnych danych, a także odzyskiwania przypadkowo usuniętych bądź utraconych plików.

Wise PC Engineer potrafi także ukryć poufne pliki oraz zablokować dostęp do prywatnych folderów i aplikacji. Narzędzie może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 7 (x32/x64)/ Vista (x32/x64)/ XP/ 2008 server/ 2003/ 2000. Rozmiar pliku instalacyjnego to 8.72 MB.

Jak zdobyć Wise PC Engineer 6.3.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.