GOTD: WinUtilities Pro 9.98 za darmo

Dodał: admin marzec - 31 - 2011

winutilities Dzisiaj w GOTD kolejny program z gatunku narzędzi do optymalizacji pracy komputera. Serwis GOTD wspólnie z firmą YL Computing przygotował promocję znanego i cenionego produktu tej firmy przeznaczonego właśnie do przyspieszania systemów Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinUtilities Pro w wersji 9.98. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 1 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Wygląda na to, że firma YL Computing uwielbia ten sposób promowania własnych produktów i spoglądając na poprzednie promocje możemy stwierdzić, że producent w regularnych odstępach czasu rozdaje darmowe licencje na kolejne płatne wydania swojego narzędzia WinUtilities.

Jak chwali się producent, WinUtilities Pro 9.98 pozwala m.in. na:

  • usuwanie zbędnych plików z rejestru systemowego
  • usuwanie plików tymczasowych z dysków twardych
  • czyszczenie pamięci podręcznej i historii przeglądarek oraz usuwania plików cookies
  • usuwanie niepotrzebnych aplikacji zainstalowanych w systemie
  • defragmentację dysku twardego
  • usuwanie duplikatów plików

WinUtilities 9.98 jest doceniany przez użytkowników za ogrom funkcji w nich zawartych, bardzo prostą obsługę, możliwość zaplanowania optymalizacji oraz tworzenie kopii zapasowych rejestru w postaci pliku .reg przed dokonywaniem czynności optymalizacyjnych.

Za wady poprzednich wersji tego programu uznano ubogi moduł odpowiedzialny za odinstalowywanie aplikacji, kiepski moduł optymalizacji pamięci, brak obsługi wszystkich popularnych przeglądarek w module odpowiedzialnym za czyszczenie prywatnych danych. Być może niedociągnięcia te zostały już poprawione w nowszych wersjach.

W WinUtilities 9.98 w stosunku do poprzednich kompilacji programu wprowadzono kilka poprawek usprawniających działanie modułu czyszczenia i defragmentacji rejestru, a także poprawiono moduł wyszukiwania duplikatów plików oraz narzędzi systemu Windows.

WinUtilities Pro 9.98 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 98, NT, 2000, 2003 Server, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.43 MB.

Jak zdobyć WinUtilities Pro 9.98 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.