SuperEasy SpeedUp za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2011

supereasy-speedup Niemiecka producent oprogramowania, firma SuperEasy Software przygotowała aż trzy promocje pozwalające na darmowe uzyskanie jej produktów. Na pierwszy ogień idzie darmowa i legalna pełna wersja programu SuperEasy SpeedUp służącego do przyspieszania komputera. Trzeba przyznać, że standardowa cena tego produktu jest również bardzo atrakcyjna jak na produkt zachodniego producenta. Wynosi ona zaledwie 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

SuperEasy SpeedUp to kolejne narzędzie poszerzające dosyć już bogatą ofertę programów do optymalizacji i przyspieszania komputera. Aplikacja ta nie była wcześniej dostępna w tego typu promocji, mamy więc niepowtarzalną szansę zupełnie za darmo zapoznać się z pełna funkcjonalnością programu.

Z informacji, które możemy znaleźć na stronie producenta wynika, że SuperEasy SpeedUp wyposażony został w standardowy zestaw modułów pozwalających na wykonanie najważniejszych operacji, które skutkują wyraźnym wzrostem wydajności i szybkości pracy systemów Windows.

Najważniejsze cechy produktu:

  • stabilizuje pracę komputera
  • przyspiesza działanie systemu poprzez jego efektywne oczyszczanie
  • poprawia wydajność systemu poprzez szybką analizę i użycie narzędzi oczyszczających
  • pozbywa się starych, niepotrzebnych danych
  • przedłuża żywotność komputera
  • odzyskuje cenne miejsce na dysku
  • poprawia wiele znanych opcji i ustawień spowalniających system Windows.

Należy również wspomnieć, że program ten działa tylko pod kontrolą systemów Windows XP oraz Vista. Użytkownicy siódemki będą więc musieli obejść się smakiem ;) Program do działania wymaga zainstalowanego .NET Framework w wersji 2.0 (narzędzie automatycznie pobierze dodatek jeżeli nie instalowaliśmy jego wcześniej).

Jak zdobyć SuperEasy SpeedUp za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji, przewinąć ekran i wypełnić krótki formularz  oznaczony numerem 3,dotyczący tego produktu.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać ze strony producenta, korzystając z linku poniżej.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.