GOTD: All Sound Recorder Vista za darmo

Dodał: admin kwiecień - 21 - 2011

all-sound-recorder-vista W dzisiejszej odsłonie promocji w serwisie rozdawniczym GOTD znajdziemy oprogramowanie, które przyda się wszystkim użytkownikom poszukującym prostych narzędzi do rejestrowania dźwięków w systemach Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu All Sound Recorder Vista. Standardowo produkt ten jest oferowany na stronie producenta w cenie 38$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie przez krótki czas i wygaśnie jutro – 22 kwietnia, o godz. 9:00 rano.

All Sound Recorder Vista to cyfrowy rejestrator dźwięków przeznaczony dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7. Program ten posiada możliwość nagrywania dźwięku w jakości HD co pozwala na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących z karty dźwiękowej, takich jak głos ludzki, MP3, WAV, itd.

All Sound Recorder Vista został wyposażony w prosty i funkcjonalny, a jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika. Z drugiej zaś program jest wyposażony w wiele użytecznych funkcji. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników umieszczono funkcję DSP, która pozwoli na osiągnięcie efektów o wysokiej jakości.

Główne cechy All Sound Recorder Vista:

  • Pełne wsparcie dla wielu kanałów na urządzeniu loopback
  • Rejestracja loopback
  • Automatyczne sprawdzanie najlepszej częstotliwości nagrania
  • tryb DAR
  • wsparcie dla funkcji DSP podczas nagrywania
  • kodowanie rejestrowanego dźwięku w czasie rzeczywistym bez konieczności tworzenia pliku tymczasowego

All Sound Recorder Vista do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 95/ 98/ NT/ ME/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83 MB.

Jak zdobyć All Sound Recorder Vista za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.