GOTD: Streaming Audio Recorder za darmo

Dodał: admin lipiec - 13 - 2011

streaming-audio-recorder Pora zajrzeć do serwisu Giveaway of the Day i sprawdzić co ciekawego jest dziś do wzięcia. Tym razem możemy zgarnąć narzędzie do nagrywania strumieni audio z wszelkiego rodzaju źródeł. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Streaming Audio Recorder. Dzięki hojności firmy Apowersfot możemy zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 14 lipca, do godz. 9:00 rano.

Streaming Audio Recorder, jak sama nazwa tego produktu wskazuje, jest uniwersalnym narzędziem do nagrywania każdego strumienia audio, który „przechodzi” przez naszą kartę dźwiękową. Wystarczy więc uruchomić odtwarzanie dźwięku z interesującego nas źródła, a następnie kliknąć przycisk nagrywania, by strumień został zapisany w jednym z popularnych formatów: MP3, WMA, ACC, OGG.

Streaming Audio Recorder poradzi sobie bez trudu z przechwyceniem strumieni audio pochodzących z muzyki odtwarzanej na komputerze, internetowych stacji radiowych i innych źródeł, a także przechwyci dźwięk z podłączonego do komputera mikrofonu.

Aplikacja ta została także wyposażona w moduły pozwalające na edycję i konwersję zapisanego materiału dźwiękowego. Znajdziemy tu także możliwość rippowania ścieżek audio z płyt CD oraz funkcjonalność pozwalającą na nagrywanie własnych płyt CD. Streaming Audio Recorder potrafi też pobierać pliki muzyczne z sieci.

Streaming Audio Recorder został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.1 MB.

Jak zdobyć Streaming Audio Recorder za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.