allmynotes-deluxe Tradycyjnie już zaglądamy do serwisu z akcjami rozdawniczymi – GOTD w poszukiwaniu nowych, ciekawych promocji. Dziś do wzięcia narzędzie, które pomoże uporządkować i zapanować nad notatkami i pozwoli przechowywać je w zorganizowanej formie na komputerze. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Oferta ta pozwoli nam zaoszczędzić 34$, które musielibyśmy wydać standardowo na ten produkt. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja ważna tylko do jutra -14 maja, do godz. 9:00 rano.

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.67 MB.

Należy również wspomnieć, że program uzyskany w tej promocji jest starszym wydaniem aplikacji AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Najnowszą edycję produktu możemy jednak zakupić z dużym rabatem, który jest ważny tylko w czasie działania promocji GOTD. Dzięki niemu AllMyNotes Organizer Deluxe Edition 2 możemy nabyć w cenie ok. 10$.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.