GOTD: AllMyNotes Organizer Portable za darmo

Dodał: admin wrzesień - 14 - 2011

allmynotes-deluxe Na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day powraca promocja oprogramowania firmy Vladonai Software służącego do przechowywania informacji w formie notatek oraz zarządzania nimi, które stosunkowo często jest przedmiotem podobnych akcji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Portable. Standardowa cena tego produktu pozostaje bez zmian i wynosi 34$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna jedynie do 15 września, do godz. 9:00 rano.

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Portable. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Portable pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

Najważniejsze cechy produktu AllMyNotes Organizer Portable:

  • hierarchiczna organizacja zapisu informacji (forma drzewa).
  • możliwość edycji notatek ze wsparciem dla standardu Rich Text.
  • Szybkie wyszukiwanie w czasie rzeczywistym.
  • Zaawansowany format zapisu danych (wsparcie dla plików >4Gb , very fast, bardzo szybkie 1800-bitowe szyfrowanie).
  • Alarmy i powiadomienia.
  • Wbudowany generator silnych haseł.
  • Telefonowanie przy użyciu podwójnego kliknięcia (Skype, lub inne aplikacje voip).
  • Importowanie i eksportowanie danych w formatach html, rtf, knt, txt, gif, png, bmp, jpeg i innych.

AllMyNotes Organizer Portable może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.12 MB.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Portable za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.