AbelsSoft FileWing Pro przez 72h za darmo

Dodał: admin sierpień - 4 - 2011

abelssoft-filewing W dniu wczorajszym w serwisie Tipradar ruszyła najnowsza 3-dniowa promocja darmowego oprogramowania. Tym razem jest to kolejna akcja organizowana przy współudziale firmy AbelsSoft i pozwalająca na zdobycie narzędzia do odzyskiwania utraconych i skasowanych danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AbelsSoft FileWing Pro. Produkt jest obecnie wyceniany na 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

To już druga w krótkim odstępie czasu promocja oprogramowania firmy AbelsSoft, służącego do odzyskiwania plików które zostały utracone bądź skasowane. Fakt, że takich plików nie możemy już odnaleźć na dysku nie oznacza, że zostały one całkowicie usunięte z nośnika. Jeżeli nie wykonywaliśmy operacji zapisu to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda się odzyskać owe dane w nienaruszonym stanie. Z pomocą może nam przyjść wówczas oprogramowanie takie jak np. FileWing Pro.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7.

Najnowsza wersja programu FileWing z edycji Pro została wyposażona dodatkowo w moduł nadpisywania wolnej przestrzeni dyskowej w celu bezpowrotnego skasowania pozostałości po usuniętych danych oraz funkcję głębokiego skanowania w celu odnalezienia zniszczonych części skasowanych plików.  W FileWing Pro zaimplementowano także możliwość wyszukiwania utraconych plików w oparciu o filtry.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć w znajdujący się w dolnej części wpisu odnośnik Download the special TipRadar build here!

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.