GOTD: C-Organizer Professional za darmo

Dodał: admin sierpień - 12 - 2011

c-organizer-professional Jeżeli szukacie darmowego programu do zarządzania informacjami osobistymi (PIM) to z pewnością ucieszy Was dzisiejsza promocja serwisu Giveaway of the Day, w której do zgarnięcia jest produkt firmy CSoftLab. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu C-Organizer Professional. Skorzystanie z oferty pozwoli nam zaoszczędzić ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta aktywna tylko do jutra – 13 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

C-Organizer Professional jest funkcjonalnym i menadżerem informacji osobistych o miłym dla oka interfejsie użytkownika. Aplikacja pomoże nam zaplanować zarówno służbowe jak i prywatne życie. W skrócie narzędzie to można określić jako organizer, książkę adresową, menadżer haseł i zakładek, notatnik oraz kalendarz, połączone w jeden program.

Dzięki C-Organizer Professional w prosty sposób zaplanujemy każdą chwilę swojego życia. Bez problemu ustalimy kolejność spotkań, wyświetlimy listę zaplanowanych na dany dzień zdarzeń czy utworzymy spis zadań do wykonania. Program posiada także możliwość definiowania powtarzających się zdarzeń, a także oferuje system przypominania o zbliżających się zdarzeniach.

Aplikacja posiada także rozbudowane możliwości w zakresie gromadzenia kontaktów. Baza danych jest elastyczna i pozwala na dodawanie indywidualnie zdefiniowanych pól. Ponadto program obsługuje formatowanie RTF, dzięki czemu nie ma przeszkód byśmy odpowiednio formatowali tekst, a także dodawali odsyłacze czy pliki graficzne.

Bardzo użyteczną funkcją programu C-Organizer Professional jest możliwość współdzielenia zgromadzonych tam danych za pośrednictwem sieci. Dzięki temu możemy np. udostępnić kalendarz spotkań naszym współpracownikom. Co więcej aplikacja daje możliwość synchronizacji danych z urządzeniami Pocket PC oraz Palm. Jeżeli zaś nie chcemy by ktokolwiek miał dostęp do naszych danych, program umożliwia nam zabezpieczenie dostępu do niego hasłem.

C-Organizer Professional jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ ME/ NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.2 MB.

Jak zdobyć C-Organizer Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: C-Organizer Professional za darmo”

 1. Josia pisze:

  Witam,
  mam problem z instalacją. Postępuję zgodnie z instrukcja, ale ciągle mam w pasku, że licencja jest ważna 30 dni. Proszę o pomoc.

 2. Josia pisze:

  Przepraszam, już nieaktualne. Po kilku restartach programu coś zaskoczyło :) Pozdrawiam.

 3. AQ pisze:

  A gdzie jest to spolszczenie? Bo zainstalowałem, grzebię tu i tam i za nic nie widzę :(

 4. AQ pisze:

  Już sobie poradziłem :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.