GOTD: Start Menu XP 4.23 PRO za darmo

Dodał: admin sierpień - 7 - 2011

start-menu-xp-pro Na koniec  tygodnia w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas kolejna – po blisko trzymiesięcznej przerwie – promocja oprogramowania firmy OrdinarySoft, przeznaczonego dla osób przywiązanych do klasycznego wyglądu menu start znanego z systemu XP. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Start Menu XP 4.23 PRO. Standardowa cena produktu pozostała bez zmian i wynosi 20$. Oferta ważna jedynie do jutra – 8 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Start Menu XP PRO został przygotowany z myślą o posiadaczach systemów operacyjnych Windows Vista oraz Windows 7, którzy wolą tradycyjne menu start obecne w systemie Windows XP. Dla części użytkowników przyzwyczajonych do starego systemu ciężko jest dostosować się do nowych rozwiązań. Niektórzy twierdzą również, że nowy pomysł Microsoftu jest mniej funkcjonalny i trudniej otwiera się tu interesujące nas aplikacje. Dzięki Start Menu XP PRO przywrócimy stare i dobrze nam znane menu start.

Producent wskazuje ponadto, że Start Menu XP PRO posiada również funkcjonalność pozwalającą na organizowanie obecnych w menu start aplikacji w postaci wirtualnych grup odzwierciedlających kategorię programu (nb. biuro, narzędzia itd). Co więcej program ten zadba o to, by po usunięciu programów nie zostały w menu grupy nie zawierające żadnych elementów.

Start Menu XP PRO do swojego działania wymaga oczywiście obecności systemu Windows Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11 MB.

Jak zdobyć Start Menu XP PRO za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.