Wondershare iMate za darmo

Dodał: admin październik - 31 - 2011

Wśród producentów oprogramowania, biorących udział w Halloweenowym szaleństwie nie mogło zabraknąć stałego bywalca akcji rozdawniczych – firmy Wondershare, rozdającej tym razem swój program do zarządzania przenośnymi urządzeniami Apple. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare iMate. Dzięki akcji rozdawniczej mamy szansę zaoszczędzić aż 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja właśnie ruszyła i będzie aktywna przez najbliższe 30 godzin.

Wondershare iMate for Windows to idealny kompan dla posiadaczy urządzeń iPad, iPhone, oraz iPod. Aplikacja pozwala na rozwiązanie problemu przesyłania do urządzenia plików wideo i innych danych, które nie zostały zakupione za pośrednictwem sklepu iTunes.Wondershare iMate jest w stanie przekonwertować pliki wideo w niemal wszystkich formatach (m.in. AVI, WMV, FLV, itd) do formatu właściwego dla urządzeń firmy Apple, a następnie wysłać tak utworzone pliki bezpośrednio do pamięci urządzenia. Wondershare iMate obsługuje również transfer danych w drugą stronę, tj. z urządzenia przenośnego na komputer PC.

Co jeszcze potrafi Wondershare iMate? Wśród dostępnych w programie funkcji warto wymienić możliwość rippowania filmów z płytek DVD i ich konwersji bezpośrednio do formatu akceptowalnego przez urządzenia Apple, a także wyodrębnianie samej ścieżki dźwiękowej. Znajdziemy tu też narzędzia pozwalające na zarządzenia zbiorami fotografii oraz naszą cyfrową biblioteką ebooków. Dostępne są tu takie opcje jak sortowanie, przeglądanie, usuwanie czy transfer konkretnych elementów zbioru.

Na koniec warto wspomnieć o dostępnym w Wondershare iMate module generatora dzwonków, który pomoże utworzyć dzwonek dla naszego iPhone przy wykorzystaniu materiału źródłowego w postaci zarówno plików dźwiękowych jak i klipów wideo.

Jak zdobyć Wondershare iMate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę firmy Wondershare i kliknąć przycisk „Get it free”. Zostaniemy wówczas przeniesieni do profilu producenta w serwisie Facebook, gdzie możemy uzyskać darmowy klucz licencyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.