GOTD: Audiobook Downloader Pro 1.3 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 11 - 2012

Wraz z dzisiejszą promocją na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day powraca firma SuperUtils, wraz ze swoim narzędziem, którego zadaniem jest uproszczenie procesu pobierania audiobooków z sieci. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Audiobook Downloader Pro w wersji 1.3.  Skorzystanie z niniejszej oferty pozwoli zaoszczędzić 30$. Narzędzie to posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można będzie skorzystać tylko do jutra – 12 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Audiobook Downloader Pro 1.3 to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwego ściągania audiobooków m.in. z witryny LibriVox, jak również z innych serwisów oferujących archiwa książek w wersjach do słuchania. Program ten został stworzony z myślą o użytkownikach anglojęzycznych, dla takich więc użytkowników narzędzie to będzie najbardziej użyteczne.

Jak podaje producent, Audiobook Downloader Pro 1.3 pozwala na szybkie ściąganie książek przy użyciu techniki pobierania wielowątkowego. Narzędzie wyposażono również w funkcję pauzowania i wznawiania pobieranych plików. Znajdziemy tu również możliwość przeczytania krótkiego streszczenia interesującej nas książki. Producent chwali się także, że Audiobook Downloader Pro 1.3 posiada możliwość integracji z odtwarzaczem audiobooków Angel’s Vox.

Jakie są minusy tego narzędzia? Audiobook Downloader Pro 1.3 nie wnosi praktycznie żadnej dodatkowej funkcjonalności. Jak dobitnie określa to jeden z recenzentów, jest to aplikacja przeznaczona dla osób, które są zbyt leniwe, by wejść na stronę LibriVox i samodzielnie wybrać interesujący plik. Aplikacja nie posiada także chociażby możliwości pobierania poszczególnych rozdziałów książki.

Audiobook Downloader Pro 1.3 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000 / XP,  Windows Vista oraz 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.91 MB.

Jak zdobyć Audiobook Downloader Pro 1.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja przenośna (portable)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.