GOTD: FLAC To MP3 za darmo

Dodał: admin listopad - 6 - 2011

Na sam koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z producentem oprogramowania FLACmp3.net przygotowali promocję narzędzia do konwersji plików audio między dwoma tytułowymi formatami. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FLAC To MP3. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 7 listopada, do godz. 9:00 rano.

FLAC To MP3 jest narzędziem dla systemów Windows służącym do przeprowadzania konwersji plików dźwiękowych w bezstratnym formacie Flac do obecnie najbardziej popularnego formatuu MP3. Według zapewnień producenta wykonanie konwersji przy pomocy FLAC To MP3 to czynność łatwa i szybka, która wymaga od użytkownika zaledwie kilku kliknięć. Wśród dostępnych w FLAC To MP3 funkcji nie mogło oczywiście zabraknąć funkcji przetwarzania w trybie wsadowym, pozwalającej na jednoczesną konwersję setek plików.

Być może intencje autora programu są jak najbardziej pozytywne, jednak trzeba przyznać rację osobom krytykującym ten produkt. Wskazują one, że standardowa cena produktu jest bardzo wysoka a dostępne funkcje bardzo ubogie. Co więcej programy o podobnej funkcjonalności, a oferujące o wiele więcej wariantów konwersji, są dostępne całkowicie za darmo.

FLAC To MP3 powinien bez żadnych problemów działać na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows Me/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.64 MB.

Jak zdobyć FLAC To MP3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.