GOTD: Audiozilla za darmo

Dodał: admin październik - 14 - 2012

Na koniec tygodnia serwis z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day wspólnie z firmą Softdiv Software Sdn Bhd przygotował dla nas promocję, w której do wzięcia jest aplikacja przeznaczona do szybkiej konwersji plików dźwiękowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audiozilla. Producent wyceniał swoje dzieło na 30$ i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 15 października, do godz. 9:00 rano.

 

Audiozilla to oprogramowanie przeznaczone do konwersji plików dźwiękowych i pozwalające na uruchomienie tego procesu za pomocą prawego przycisku myszki. Producent chwali się, że konwersji możemy dokonać z poziomu systemowego eksploratora, wykorzystując jedynie menu kontekstowe.

Audiozilla została wyposażona w obsługę wielu formatów zapisu plików dźwiękowych, wśród których należy wymienić m.in. MP3, WAV, AC3, OGG, WMA, FLAC, AAC, M4A, APE, VOX, VOC, AIFF. Aplikacja pozwala także na ustawienie i dostrojenie wielu ustawień wyjściowego pliku audio, takiego jak bitrate, liczba kanałów, próbkowanie, tagi, itd. W programie Audiozilla znalazł się także moduł pozwalający na wyodrębnianie ścieżki audio z plików wideo w formatach MP4, WMV, ASF, M4V. Dostępna jest także narzędzie do rippowania muzyki z płytek CD.

Program Audiozilla został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, 2000, 2003, Vista, 7, 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.2 MB.

Jak zdobyć Audiozilla za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.