5 programów od Ashampoo za darmo

Dodał: admin grudzień - 5 - 2011

W gronie producentów przygotowujących specjalne, przedświąteczne promocje oprogramowania nie mogło również zabraknąć firmy Ashampoo. Ów producent zaoferował możliwość zdobycia aż 5 swoich produktów. Przedmiotem promocji są legalne i darmowe pełne wersje programów: Ashampoo Registry-Cleaner, Ashampoo Photo Optimizer 3, Ashampoo Photo Commander 8, Ashampoo Photo Converter, Ashampoo Burning Studio Elements. Wartość wszystkich oferowanych aplikacji to ok. 110$.

 

Ashampoo Photo Commander 8 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Registry Cleaner to proste narzędzie, które pozwoli nam odzyskać dawną sprawność i szybkość działania systemu. Program potrafi bowiem szybko i bezpiecznie usunąć zbędne bądź uszkodzone klucz rejestru mające ujemny wpływ na wydajność komputera. Ashampoo Registry Cleaner potrafi również zarządzać wpisami odpowiadającymi za uruchamianie programów wraz ze startem sytemu, posiada możliwość naprawienia uszkodzonych acz ważnych kluczy, a także usuwania zbędnych pozostałości po wcześniej usuniętych aplikacjach.

Ashampoo Burning Studio Elements jest nieco bardziej „lżejszą” wersją sztandarowego produktu firm Ashampoo – Burning Studio. Nie oznacza to jednak, że Ashampoo Burning Studio Elements to produkt niepełnowartościowy i zawierający jedynie bardzo prostą funkcjonalność. Liczba czynności, które możemy wykonać z pomocą tej aplikacji jest całkiem spora. Ashampoo Burning Studio Elements pozwala na wypalanie i aktualizację dysków CD, DVD, Blu-ray, zapis danych na jednym lub kilku dyskach, nagrywanie nośników z filmami wysokiej jakości, a także rippowanie płytek audio-CD i ich późniejsze wypalanie.

Ashampoo Photo Converter jest funkcjonalnym i prostym w obsłudze narzędziom do edycji setek zdjęć w jednym czasie. Aplikacja umożliwia automatyzowanie takich czynności jak zmiana rozmiaru zdjęcia, obracanie, automatyczna korekcja, zapisywanie w nowym formacie, bądź też zabezpieczania zdjęcia za pomocą cyfrowego znaku wodnego.

Ashampoo Photo Optmizer to prosty, ale funkcjonalny program do edycji i optymalizacji cyfrowych zdjęć. Aplikacja potrafi w sposób zautomatyzowany poprawić takie parametry obrazów jak jasność, kontrast czy poziomy gamma. Program umożliwi również np. zniwelować efekt czerwonych oczu, czy poprawić wygląd postaci widniejących na zdjęciach. Wachlar dostępnych efektów graficznych jest dosyć spory.

Jak zdobyć programy od firmy Ashampoo całkowicie za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę świątecznej akcji rozdawniczej. Specjalny, promocyjny kupon będzie już automatycznie wpisany w odpowiednie pole formularza, wystarczy więc tylko wcisnąć przycisk Get downloads now i pobrać interesujące nas pliki instalacyjne.

Strona promocji


2 komentarze to “5 programów od Ashampoo za darmo”

  1. AL pisze:

    Nie bardzo rozumiem gdzie tutaj jest promocja skoro te wszystkie programy przez cały rok są dostępne do pobrania za darmo. Kilka ma ograniczenia dotyczące zastosowań komercyjnych ale do użytku domowego są bezpłatne.

  2. admin pisze:

    A to już jest pytanie do specjalistów od marketingu firmy Ashampoo ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.