Fresh Ram 5 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2011

Co przygotowali dla nas na kolejny dzień sąsiedzi zza zachodniej granicy? W kalendarzu czasopisma PC Welt czeka na nas oprogramowanie do przyśpieszania pracy komputera poprzez optymalizację zużycia pamięci RAM, od firmy REOHIX. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Fresh Ram w wersji 5. Biorąc udział w tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić równowartość 15$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Pamięć RAM to komponent, który w bardzo dużym stopniu wpływa na szybkość i komfort korzystania z komputera. Nadmierne zużycie pamięci operacyjnej i braki w jej rezerwach zawsze odbijają się niekorzystnie na pracy maszyny i mogą być źródłem wielu frustracji. Producent programu Fresh RAM 5 oferuje nam możliwość przyspieszenia komputera bez potrzeby dokupowania dodatkowych kości pamięci.

Fresh RAM 5 to proste w użycie narzędzie, które pozwoli w kilka chwil przyspieszyć działanie komputera. Zasada działania programu opiera się na optymalizacji pamięci RAM używanej przez uruchomione w komputerze programy.

Aplikacja została wyposażona w algorytmy analizujące aktualne zużycie pamięci i dokonujące optymalizacji w jak najbardziej efektywny sposób. Fresh RAM 5 został wyposażony w kilka schematów optymalizacji w zależności od tego, jakie wyniki chcemy uzyskać. Oprócz tego produkt ten został wyposażony w dynamiczne wykresy pozwalające na śledzenie bieżącego zużycia zasobów systemowych.

Fresh Ram 5 bez problemów współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Server 2003, XP, Vista, 7, Server 2008. Producent rekomenduje użycie na komputerze wyposażonym przynajmniej w: procesor 500MHz, 256 MB pamięci RAM oraz 50 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Fresh RAM za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zur Vollversion.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.