GOTD: Face Off Max 3.3.9.2 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2011

W serwisie z promocjami darmowego oprogramowania komputerowego czeka dziś na nas oferta zabawnego produktu firmy Coolware Max, służącego do podmiany twarzy na cyfrowych fotografiach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Face Off Max w wersji 3.3.9.2. Dzięki hojności tego producenta jesteśmy w stanie zaoszczędzić równowartość ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 10 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Face Off Max 3.3.9.2 to ciekawy program graficzny pozwalający na przeprowadzenie wirtualnej transplantacji naszej głowy i przeniesienie jej do innego ciała. Zawsze marzyłeś, żeby sprawdzić, jak wyglądałbyś w ciele znanych postaci? Dzięki temu programowi możesz to szybko sprawdzić ;)

Producent razem z programem Face Off Max 3.3.9.2 dostarcza pokaźny pakiet szablonów zdjęć, dzięki którym możemy szybko rozpocząć pracę z aplikacją i w zaledwie kilka chwil cieszyć się efektami naszej pracy. Autorzy deklarują, że trzymają rękę na pulsie i starają się aktualizować bazę szablonów o nowe fotografie odzwierciedlające najnowsze i najgorętsze tematy poruszające społeczeństwo. Producent zapewnia, że aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu edycja fotografii to prawdziwa przyjemność.

Face Off Max 3.3.9.2 został przystosowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.7 MB.

Jak zdobyć Face Off Max 3.3.9.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.