GOTD: Easy Photo Sorter 3.1 za darmo

Dodał: admin luty - 14 - 2012

Co ciekawego znajdziemy dziś w słynącym z darmowego oprogramowania serwisie Giveaway of the Day? Do wzięcia jest produkt stworzony przez firmę Easysector, a służący do szybkiego sortowania cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Photo Sorter w wersji 3.1. Obecnie produkt ten jest oferowany standardowo w cenie ok. 24$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 15 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Easy Photo Sorter 3.1 to aplikacja, która w automatycznie posortuje wybrane zdjęcia w kolejności chronologicznej. Najnowsza wersja programu posiada 13 różnych typów sortowania pozwalających na poukładanie zdjęć w żądany sposób i zaoszczędzenie mnóstwa czasu. W rezultacie zyskujemy szybki dostęp do wszystkich ważnych zdjęć. East Photo Sorter to nie tylko proste sortowanie zdjęć. Program dodaje również datę, godzinę, model aparatu, rozdzielczość indywidualnie zdefiniowanych tekst.

Easy Photo Sorter 3.1 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Windows XP/ Vista/ 7. Zalecane wymagania sprzętowe to 512 MB RAM, procesor Pentium 4, 50 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Easy Photo Sorter 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Easy Photo Sorter 3.1 za darmo”

  1. Emmekk pisze:

    Bardzo mi przykro,ale ja tylko korzystam z programu
    od wujka Google.Jest fajny.Ten program pewnie też,ale
    nie dla mnie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.