StuffIt Deluxe 2010 za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2011

Firma SmithMicro Software przeprowadza własną, przedświąteczną akcję promocyjną, dzięki której możemy zaopatrzyć się w oprogramowanie będące kompletnym zestawem narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, archiwizacji i kompresji danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu StuffIt Deluxe w wersji 2010. Standardowa cena oferowanego narzędzia w internetowym sklepie producenta to ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna jedynie do 18 grudnia. Dzięki Sufi za cynk!

W opisie publikowanym na stronie producenta StuffIt Deluxe 2010 jest określano jako pakiet narzędzi służących do tworzenia kopii zapasowych, archiwizacji oraz kompresji danych bez jakiejkolwiek utraty jakości. Ponadto producent chwali się obsługą aż 25 formatów kompresji plików, wśród których znajdziemy oczywiście ZIP, RAR, TAR, opcją zabezpieczania archiwów hasłami, a także możliwością przeglądania zawartości archiwum, tak jak zwykłego folderu Windows bez potrzeby instalacji dodatkowych wtyczek i rozszerzeń.

Główne cechy produktu StuffIt Deluxe 2010:

 • kompresja z wykorzystaniem autorskiego formatu, zapewniającego mniejszy rozmiar pliku wyjściowego niż ZIP
 • szyfrowanie z użyciem silnego algorytmu szyfrującego AES (521-bitowy klucz dla formatu SITX, 256-bitowy dla ZIP)
 • tworzenie danych naprawczych umożliwiających odtworzenie uszkodzonego archiwum
 • przeglądanie zawartości archiwów jak zwykłych folderów
 • harmonogram dający możliwość planowania zadań
 • usługa zdalnego przechowywania plików na serwerach StuffIt
 • StuffIt® SmartSend – inteligentne przesyłanie danych za pomocą poczty elektronicznej
 • zoptymalizowany kompresor do pakowania plików JPEG oraz audio
 • SEA Builder z funkcją tworzenia mini instalatorów

Niestety firma SmithMicro Software trochę na wyrost określa ten produkt jako kompletny pakiet narzędzi, bo w rzeczywistości jest to zwykłe narzędzie do archiwizacji plików, jakich wiele na rynku i o podobnej do nich funkcjonalności. Autorzy aplikacji chwalą się autorskim formatem kompresji plików SITX, jednak jest to format bardzo mało popularny, co niestety sprawia, że pozostaje on raczej ciekawostką przyrodniczą niż cechą, która przesądza o tym, że warto zainstalować ten program. Przyznać jednak należy, że producent postarał się o wprowadzenie kilku autorskich modułów jak StuffIt® SmartSend czy SEA Builder, programu StuffIt Deluxe 2010 nie można więc od razu spisywać na straty, bo zapewne znajdzie się grono użytkowników, którym ów program się spodoba.

StuffIt Deluxe 2010 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to aż 107 MB.

Jak zdobyć StuffIt Deluxe 2010 za darmo?

Należy odwiedzić internetowy sklep producenta i przejść przez standardową procedurę zakupu. Cena programu w czasie trwania promocji została obniżona do poziomu 0$ więc zakup nie wiąże się z żadnym wydatkiem.

Strona promocji


12 komentarzy to “StuffIt Deluxe 2010 za darmo”

 1. Tomek pisze:

  Jestem tylko ciekawy czy ten program jak już skompresuje w formacie tar lu rar wyodrębni je potem?. Czy też potrzebny będzie dodatkowy program do wyodrębniania?. U mnie np do wyodrębniania zip służy 7-ZIP. Bez niego ani rusz.

 2. lec pisze:

  czy po instalacji otrzymuje sie sn?

 3. AQ pisze:

  Jak na razie przeszedłem całą dość skomplikowaną procedurę zakupu za zero $, choć coś tam chciało po drodze mi wcisnąć za jakieś 1,50$ ale to wyzerowałem. Niestety ściągam ten plik 107 MB niemiłosiernie długo z szybkością „błyskawicy” tj: jakieś 50 KB/s i końca nie widać.

 4. AQ pisze:

  No właśnie co z tym nr seryjnym? Bo po założeniu konta pobrałem program i w trakcie instalacji prosi o podanie takowego.

 5. lec pisze:

  tez nie dostalem, program ten jest nie pierwszy raz na portalu.

  jak bylo poprzednio?

 6. kuba pisze:

  Dawniej serial przychodził na fakturze,która dostałem na maila.

 7. AQ pisze:

  Wywaliłem to coś i uważam, że jest beznadziejne, pliki pakuje z błędami. 50$ za coś takiego? No cóż ja tego nawet za darmo nie chcę. Klucza oczywiście także nie otrzymałem.

 8. lec pisze:

  @aq, tez wywalilem
  @kuba, nie wachaj za duzo

 9. Damian pisze:

  Po kilku godzinach otrzymałem wiadomość:

  Our StuffIt Deluxe giveaway was so popular we ran out of serial numbers over night while we were sleeping. We’ve loaded a bunch more to our online store, but we noticed that you did not receive one with your order confirmation. Please find a new serial number below.

  a także klucz do programu

 10. lec pisze:

  @damian

  po tym jak napisales spojrzalem do skrzynki, tez dostalem sn

 11. Damian pisze:

  szkoda tylko że program nie jest po polsku

 12. AQ pisze:

  Też dostałem niedawno numer seryjny z jakimś bełkotem mającym wytłumaczyć opóźnienie w jego dostarczeniu. Niestety z numerem seryjnym czy bez niego w moim W7x64 ten program nie działa należycie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.