GOTD: News Publisher za darmo

Dodał: admin maj - 13 - 2012

Na koniec tygodnia w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas promocja przeznaczona głównie dla e-biznesmenów i właścicieli firm. Dzięki akcji rozdawniczej Soft Solutions do zgarnięcia jest narzędzie wspierające marketing online. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu News Publisher  Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok.  19$. Program został wyposażony w interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 14 maja, do godz. 9:00 rano.

News Publisher to narzędzie wspierające marketing online poprzez możliwość zautomatyzowanej publikacji treści promocyjnych. Jak chwali się producent, aplikacja ta umożliwia łatwe przesyłanie takich treści jak komunikaty prasowe czy informacje biznesowe do 100 największych serwisów informacyjnych. Działanie News Publisher ma przekładać się na znaczący wzrost zainteresowania firmą i skutkować zwiększonym ruchem na stronę oraz generowaniem większej liczby zamówień.

Według zapewnień firmy Soft Solutin News Publisher  to nieoceniona pomoc dla właścicieli przedsiębiorstw, biznesmenów czy freelancerów, oferująca narzędzie do łatwego prowadzenia akcji marketingowych. Rzeczywistość jednak nieco odbiega od opisu produktu ;) Specyfika działania programu sprawia, że przyda się on jedynie przedsiębiorcom działającym na anglojęzycznych rynkach. Dodawanie informacji do „100 największych serwisów informacyjnych” wymaga założenia indywidualnego konta w każdym z nich, chociaż News Publisher pomaga w automatyzacji procesu dodawania treści, m.in. przez zaimplementowany mechanizm odczytu CAPTCHA. Sama jakość listy serwisów również pozostawia wiele do życzenia. Część z nich to zwykłe farmy spamu, bez większej wartości w działaniach marketingowych.

Program News Publisher może działać pod kontrolą wszystkich systemów operacyjnych z rodziny Windows, aż do ostatniego wydania produktu – Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.9 MB. Producent wskazuje, że licencja uzyskana za pomocą niniejszej promocji uprawnia do komercyjnego użycia programu.

Jak zdobyć News Publisher za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.