GOTD: SterJo StartUp Monitor 2.0 za darmo

Dodał: admin maj - 31 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day dziś promocja skierowana do osób dbających o bezpieczeństwo swojego komputera. Do wzięcia jest tym razem narzędzie firmy SterJo Software, służące do monitorowania programów ze strefy autostartu. rzedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SterJo StartUp Monitor w wersji 2.0. Nabywając ten produkt na standardowych warunkach musimy liczyć się z opłatą w wysokości 15$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z oferty można korzystać do jutra – 30 maja, do godz. 9:00 rano.

 

SterJo StartUp Monitor jest aplikacją która stale śledzi zapisy rejestru odnośnie strefy autostartu i powiadamia o wszelkich zmianach. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować programy uruchamiające się wraz ze startem systemu. Każda próba zmodyfikowania danych autostartu skutkuje wyświetleniem powiadomienia o zaistnieniu zmian wraz z informacjami o nazwie produktu, opisie produktu, wersji oraz ścieżce dostępu do pliku aplikacji.

Program SterJo StartUp Monitor 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.72 MB.

Jak zdobyć SterJo StartUp Monitor 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.