GOTD: Sound Editor Pro 7.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 24 - 2012

Po roku przerwy firma NCMedia ponownie zdecydowała się przy współpracy z serwisem Giveaway of the Day przeprowadzić akcję marketingową swojego produktu, dzięki której mamy okazję zdobycia  narzędzia służącego do edycji plików audio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sound Editor Pro w wersji 7.0. Produkt ten można zakupić również w internetowym sklepie producenta w standardowej cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 25 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Sound Editor Pro 7.0 to narzędzie które umożliwi nam tworzenie i edycję plików muzycznych, plików z zarejestrowanym głosem czy innego typu nagrań audio. Podczas edycji plików dźwiękowych mamy dostęp do wielu narzędzi, z pomocą których możemy ciąć, kopiować i wklejać fragmenty nagrania, dodawać efekty dźwiękowe czy przeprowadzić proces redukcji szumów. Sound Editor Pro 7.0 pracuje zarówno jako typowy edytor plików wav czy mp3, ale obsługuje również wiele innych formatów zapisu plików audio jak np. vox, gsm, au, aif, ogg, wmv itd.

Producent zachwalając swój produkt przedstawia również jego 10 najważniejszych cech, które mogą zdecydować o zakupie tego programu:

 • Zestaw funkcji do edycji plików audio, wśród których znajdziemy m.in. kopiowanie, wycinanie, wklejanie, usuwanie, wstawianie, generowanie ciszy i inne.
 • Możliwość wzbogacania edytowanych plików o wiele dostępnych w programie efektów dźwiękowych.
 • Pełne wsparcie dla edycji plików w formacie MP3.
 • Wsparcie dla mnóstwa różnych formatów zapisu plików audio jak m.in. wav (wiele kodeków) vox, gsm, au, aif, ogg, wmv, itd.
 • Tryb przetwarzania wsadowego obsługujący do 32000 plików i pozwalający na dodawanie efektów dźwiękowych lub konwersję wielu plików podczas jednej operacji.
 • Zestaw narzędzi obsługujących m.in. analizę spektralną (FFT) i syntezator mowy (text-to-speech).
 • Funkcja nagrywania dźwięku z opcją automatycznej aktywacji nagrywania głosem.
 • Własne narzędzie do rippowania płytek CD, oferujące ultraszybki tryb pracy oraz bazę cddb.
 • Wsparcie dla funkcji zakładek i znaczników regionów.
 • Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Sound Editor Pro 7.0 został przygotowany do współpracy z  komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.2 MB.

Jak zdobyć Sound Editor Pro 7.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


5 komentarzy to “GOTD: Sound Editor Pro 7.0 za darmo”

 1. Andrzej pisze:

  Proponuję ściągnąć paczkę z „giveaway”-a tylko w celu dotarcia do klucza rejestracyjnego (readme.txt), a samą instalkę ściągnąć bezpośrednio ze strony producenta (trial). Podczas rejestracji triala polu nazwa użytkownika można śmiało wpisać swoje dane i tylko klucz musi być taki jak w pliku readme.txt :) No i ważna rzecz – z instalacją z pliku trialowego nie musimy sie spieszyć z rejestracją programu… :D Ale klucz musimy ściągnąć do jutra ;)

 2. Mic pisze:

  ehhh tam ;/ spóźniłem się 2h a akurat czegoś takiego szukałem

 3. Witam!

  Mic, chcesz klucz? Wszyscy mamy taki sam.

  Pozdrawiam

 4. Mic pisze:

  pewnie ;) gdyby dało radę proszę o wysłanie na [email protected]

 5. Czemuż ma nie dać rady? =;-)
  Bardzo proszę.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.