GOTD: Hex Editor Neo Ultimate za darmo

Dodał: admin wrzesień - 20 - 2012

Serwis z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day ponownie serwuje niszowe i specjalistyczne oprogramowanie. Tym razem możemy zgarnąć narzędzie będące edytorem heksadecymalnym przeznaczonym do edycji plików binarnych i „surowych” danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hex Editor Neo Ultimate. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 21 września do godz. 9:00.

Hex Editor Neo Ultimate jest prostym narzędziem przeznaczonym dla wszystkich, którzy zmuszeni są do pracy z plikami binarnymi bądź surowymi danymi zapisanymi na dyskach twardych bądź kartach pamięci. Według zapewnień producenta, Hex Editor Neo Ultimate został zaprojektowany i zoptymalizowany w ten sposób, by uzyskać jak najwyższą wydajność pracy i zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas pracy z tego typu danymi. Aplikacja pozwala na niemalże dowolną manipulację plikami – nawet tymi naprawdę wielkimi, przy których inne narzędzia odmawiają posłuszeństwa.

Używając Hex Editor Neo Ultimate mamy możliwość równoległej pracy z kilkoma wersjami tego pliku oraz przełączania się pomiędzy wersjami za pomocą jednego kliknięcia, eksportu historii zmian do pliku, wymiany danych z innymi współpracownikami, porównywania różnych plików, wyszukiwania różnic pomiędzy plikami, itd.  Lista dostępnych funkcji i narzędzi jest naprawdę spora. Warto również zauważyć, że licencja pozyskana za pomocą niniejszej promocji uprawnia do komercyjnego użycia programu.

Program Hex Editor Neo Ultimate został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows XP oraz nowszych (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.8 MB.

Jak zdobyć za darmo Hex Editor Neo Ultimate?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Hex Editor Neo Ultimate za darmo”

  1. Tester pisze:

    Zapraszam na forum, do wygrania są 3 licencje na EASEUS Todo Backup Workstation 5!
    http://technetblog.pl/phpbb/viewforum.php?f=7&sid=60386abc18f9deaf005fcb9b686e74b6

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.