GOTD: Lazesoft Data Recovery Professional za darmo

Dodał: admin wrzesień - 30 - 2012

Na sam koniec ostatniego wrześniowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam promocję przygotowaną wspólnie z firmą Lazesoft, a pozwalającą na zdobycie oprogramowania do odzyskiwania danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Lazesoft Data Recovery Professional. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 1 października do godz. 9:00.

Lazesoft Data Recovery Professional to kolejne w naszej bazie darmowego i legalnego oprogramowania narzędzie, służące do odzyskiwania utraconych bądź skasowanych danych z dysków twardych. Ze skąpego opisu na stronie domowej produktu wynika, że Lazesoft Data Recovery Professional poradzi sobie z przywracaniem danych utraconych na skutek wszelkiego rodzaju awarii jak np. uszkodzenia logiczne, pliki uszkodzone na skutek ataków wirusów, błędów i awarii oprogramowania, braku zasilania, itd.

Lazesoft Data Recovery Professional został wyposażony w prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu odzyskiwanie danych ma być szybkie i zupełnie bezproblemowe. Do atutów produktu Lazesoft Data Recovery Professional można zaliczyć również możliwość tworzenia bootowalnych nośników CD lub USB, pomocnych przy odzyskiwaniu danych gdy nie możemy uruchomić systemu Windows.

Program Lazesoft Data Recovery Professional został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany dodatek Service Pack 3), Vista (x32/x64), 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 114 MB.

Jak zdobyć za darmo Lazesoft Data Recovery Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.