Audiozilla dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 5 - 2012

Nowy tydzień rozpoczynamy od świeżutkiej promocji oprogramowania przeznaczonego do wykonywania szybkiej konwersji plików dźwiękowych, przygotowanej przez firmę Softdiv Software Sdn Bhd do spółki z serwisem BitsDuJour. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audiozilla. Producent wyceniał swoje dzieło na $30 i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 6 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Audiozilla to oprogramowanie przeznaczone do konwersji plików dźwiękowych i pozwalające na uruchomienie tego procesu za pomocą prawego przycisku myszki. Producent chwali się, że konwersji możemy dokonać z poziomu systemowego eksploratora, wykorzystując jedynie menu kontekstowe.

Audiozilla została wyposażona w obsługę wielu formatów zapisu plików dźwiękowych, wśród których należy wymienić m.in. MP3, WAV, AC3, OGG, WMA, FLAC, AAC, M4A, APE, VOX, VOC, AIFF. Aplikacja pozwala także na ustawienie i dostrojenie wielu ustawień wyjściowego pliku audio, takiego jak bitrate, liczba kanałów, próbkowanie, tagi, itd. W programie Audiozilla znalazł się także moduł pozwalający na wyodrębnianie ścieżki audio z plików wideo w formatach MP4, WMV, ASF, M4V. Dostępna jest także narzędzie do rippowania muzyki z płytek CD.

Program Audiozilla został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, 2000, 2003, Vista, 7, Windows 8.

Jak zdobyć Audiozilla za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.