Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo

Dodał: admin sierpień - 2 - 2012

Po kilkutygodniowej przerwie firma Ashampoo ponownie atakuje ze swoją kolejną akcją rozdawniczą. Tym razem kooperantem niemieckiego producenta jest nasz rodzimy serwis Dobre Programy, a do wzięcia jest narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania systemu. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer w wersji 8. Produkt ten ciągle oferowany jest w sprzedaży za pośrednictwem strony producenta. W chwili obecnej cena wynosi 39 zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Z opisu promocji opublikowanego w serwisie Dobre Programy nie wynika, by ta oferta firmy Ashampoo miała jakiekolwiek ograniczenia czasowe. Oznacza to de facto, że producent zdecydował się na udostępnienie starszej wersji swojego narzędzie optymalizacyjnego na licencji freeware. Znając jednak strategię firmy Ashampoo, po instalacji produktu będziemy zachęcani do zakupu nowszej wersji produktu – Ashampoo WinOptimizer 9. Jak donoszą użytkownicy, Ashampoo kusi do zakupu „dziewiątki” oferując ten program w bardzo atrakcyjnej cenie – 16 zł.

Ashampoo WinOptimizer 8 pozwala na wykonanie szybkiej optymalizacji systemu Windows, która pomoże wycisnąć z tego systemu jeszcze większą wydajność i szybkość działania. Producent wyposażył to narzędzie w szereg modułów o podobnej funkcjonalności jak te dostępne w konkurencyjnych produktach. Znajdziemy tu więc narzędzia pozwalające na czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Warto przytoczyć jeszcze krótki opis ze strony producenta, w którym firma Ashampoo wskazuje co ciekawego możemy znaleźć w wersji oznaczonej numerem 8:

W nowym WinOptimizer 8, w porównaniu do jego poprzednika (Ashampoo WinOptimizer 7) zostało wprowadzonych ponad 100 usprawnień. Odbiją się one na zwiększeniu szybkości, a co za tym idzie ulepszonej wydajności szczególnie zakresie konserwacji i dostosowywania systemu Windows®. Na przykład moduły oczyszczania i optymalizacji rejestru, danych internetowych i dysków osiągają do 500% lepsze wyniki.

Producent chwali się, że Ashampoo WinOptimizer 8   posiada czytelny i miły dla oka oraz prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dla użytkowników nie znających języków obcych szczególnie istotny będzie fakt, że produkt ten posiada całkowicie spolszczony interfejs, co staje się powoli standardem wśród produktów firmy Ashampoo.

Warto przypomnieć, że przetestowania przedmiotowej aplikacji podjął się jeden z czytelników TechnetBloga. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda produkt Ashampoo WinOptimizer 8 oczami zwykłego użytkownika, to zapraszam do lektury recenzji Ashampoo WinOptimizer 8.

Jak zdobyć Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo?

Wystarczy tylko odwiedzić odpowiednią podstronę serwisu DP i pobrać plik instalacyjny programu. W trakcie instalacji będziemy mieli możliwość uzyskania darmowego klucza licencyjnego. Jak zwykle konieczna będzie rejestracja w serwisie producenta.

Do rejestracji nie radzę używać swojego podstawowego adresu e-mailowego, gdyż firma Ashampoo lubi intensywnie promować swoje produkty, więc możecie się spodziewać sporej liczby informacji handlowych ;)

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.